Anasayfa / Genel / Malatya İnşaat Sonrası Temizlik

Malatya İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir ev alan ya da mevcut evinde tadilat bundan dolayı inşaat işlerine girişen insanlar evlerini temiz ve oturulabilir bir durumda görmek isterler. Boya dökülmelerini, harç ve çimento gibi inşaat artıklarını, aşırı tozlanmış duvar ile tavanların temizlenmesi için bir İnşaat sonrası temizlik firma araştırırlar. Sayıları epey fazla olan firma arasından işinde uzman olan firma seçmek zorundadırlar. Çünkü inşaatın birçok artıklarını temiz ve anti bakteriyel olarak evin herhangi bir köşesine zarar vermeden hassas bir biçimde temizlemek çok zahmetlidir. Malatya Yeşilyurt,Battalgazi Ve Tüm İlçelere hizmetimiz bulunmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Firması Nasıl Olmalıdır?

İnşaat ya da tadilat sonrasında temizlik yapacak olan firma müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışmalıdır. Bunu için firma;

  1. Boya dökülmelerini çıkarmak için kullandığı kazıyıcı aparatları zemine, duvara zarar verici olmayan ince kazıyıcı olması gereklidir.
  2. Odaların zeminini temizlemek için ıslak – kuru vakum makinesi kullanmalıdır.
  3. Islak zeminlerin temizlenmesinde anti bakteriyel özellik içeren deterjanlar kullanmalıdır.
  4. Cam, kapı, duvar ve tavan temizlenirken kullanılan bezlerin mikro fiber olması gerekir.
  5. Fayanslarda ki lekeleri ve derz aralarını özenle temizleyen özenle inşaat sonrası temizlik firması olması gereklidir

Böylelikle yapacakları temizlik ile müşterilerinin içini rahatlatırlar. Bu özelliklerden herhangi biri eksik olan bir firma beklentilerin uzağında kalmaktadır. Temizlik sonrasında kalıcı hasar verebilirler. Mesela oda temizliğinde vakum kullanılmamasında kaynaklı olarak ıslanan parkeler tam anlamıyla kurulanmadığı için hasara uğrayabilir. Boya lekelerini spatula tarzı kazıyıcılar ile temizlenmesi sırasında lekenin olduğu bölgeye masraf gerektiren zarar verebilir.

Bu nedenle iyi bir firmada bu özelliklerin her birinin önemi bilinerek netlikle olması gereklidir. Böyle bir firma insanların beklentilerini karşılar. İnşaat ve tadilat artığı temizliği çok zahmet isteyen yorucu bir ekip işidir.

 

Hakkımda malatyatemizlik

Ayrıca Kontrol Et

Malatya Bayan Temizlikçi

Malatya temizlik hizmeti mi almak istiyorsunuz? Öyle ise kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan en doğru …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBizi Arayın
WhatsApp chat