Anasayfa / Genel / Malatya Dış Cephe Cam Temizliği

Malatya Dış Cephe Cam Temizliği

Malatya Dış cephe cam temizliği ve dış cephe kompozit temizliği, camlarınızın ve kompozitlerinizin uzun ömürlülüğü açısından her yıl belirli aralıklarla yapılamalıdır, ve ilk günkü görüntüsünü korumalıdır. Varol Temizlik uzmanlaşmış kadrosu ile kaliteden ödün vermeden dış cephe cam ve kompozit temizliğini büyük bir titizlik ve iş sağlığı güvenliği kurallarına uygun şekilde yapmaktadır.

Camların temizlik, bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanın demirbaşında bulunması gereken asansör kullanılarak, bu çok katlı camları, firmamızın deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda, 25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları sayesinde camlar silinebilmektedir.

Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe cam temizliğinde, metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı, kendine munhasır olmalıdır.

Malatya Dış Cephe Cam Temizliği Temizleme Kullanılan kimyasallar, kesinlikle ISO 9001 – 2000 belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti, etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir temizlikten öteye gitmez ve aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki, dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve bina, korozyona karşı korunmalıdır.

Malatya Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik Temizleme. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği, cephelerin; yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açısından, dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK’lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri gerekmektedir.

Sonuçta unutmayalım ki, garantisi olmayan hiçbir temizliğin ikinci bir şansı olmaz! Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir, çalışmamızın devamını dileriz.

 

Hakkımda malatyatemizlik

Ayrıca Kontrol Et

Malatya Bayan Temizlikçi

Malatya temizlik hizmeti mi almak istiyorsunuz? Öyle ise kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan en doğru …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBizi Arayın
WhatsApp chat