Anasayfa / Genel / Malatya İlaçlama

Malatya İlaçlama

Malatya Varol Temizlik Hizmetleri Şirketimiz kapalı ve açık alanlarda pest kontrol mücadelesi yapmaktadır. Bünyesinde çalışan Ziraat Mühendisleri ile almış olduğu eğitim ve edindiği sektör tecrübesini ileri teknoloji ürünü cihazlarıyla destekleyip, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayretindedir.

Evinizde veya iş yerinizde haşereler sizin haberiniz olmadan yaşam alanınıza ve yiyeceklerinize ortak olurlar. Taşıdıkları birçok bulaşıcı hastalıkları etraflarına bulaştırırlar. Örneğin çocuklarda sıklıkla gözüken Alerjik Astım rahatsızlığı büyük oranla haşerelerden kaynaklanmaktadır. Gerek sağlık, gerek hijyen yönünden yaşama ve çalışma alanlarımızı, profesyonel ilaçlama firmaları tarafından haşere ve böceklerden temizlenmesi gerekir. Malatya’da haşere, ilaçlama, dezenfeksiyon alanlarında 10 yılı aşkın süredir, profesyonel ürünler ile profesyonel Malatya ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Ev Ve Konut İlaçlama

Ev ve Konut ilaçlama özen gösterilmesi konusunda hassasiyet isteyen bir ilaçlamadır. Malatya Ev ilaçlama bakımından geniş ağı olan İllerimiz’den Biridir Böcek ve Haşerelerden korunmanın ötesinde ev vede yaşam alanlarımızın ilaçlanması olası karşılaşa biliceğimiz sağlık sorunlarının önünü geçebiliceği gibi evde ve konutlarımızda istenmeyen misafirlerimizin olmasını önlemek için gereken uygulamanın adıdır aslında böcek ilaçlama. Evlerimizde ve genel yaşam alanlarımızda karşılaştığımız fare, pire, hamam böceği, tahta kurusu gibi birçok haşere türlerini sağlık bakanlığı onaylı firmamız tarafından yapılan uygulamalar ile garantili çözümlerin yanında uzun vadede verdiğimiz sınırsız hizmet garantisi ile siz müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız. Evlerimizde haşere tespiti yapamıyorsak eğer panik yapmadan firmamıza ulaşıp gerekli görüşmenin ardından adresinize gelip keşif yapmakta ve problemi hemen o anda bitire bilicek donanıma sahip çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.

Site İlaçlama

Site ilaçlama işlemi çok geniş kapsamlı bir çalışma ile gerçekleştirilen işlemlerden biri olma özelliğini taşıyan uygulama sistemidir. Sitede yaşayan insanlarımız dar alanda çok geniş nufüsa sahip oldukları için ilaçlama ve dezanfekte uygulamalarının periyodik ziyaretler doğrultusunda yapılma zorunluluğu taşımaktadır.

Site ve toplu konutların özellikle genel yaşam alanları olan merdiven, merdiven boşlukları, otopark, depo gibi bölümlerin yanı sıra mekanik odası, personel odası ve yönetim katı gibi alanlarda düzenli şekilde genellikle kokusuz ilaçlar ile ilaçlamalı ve bahçe bölgelerine sıvı ilaçlama artı olarak ta fare istasyonları kurulma gereksinimi duyulmaktadır.

Bu gibi yerlerde haşere ilaçlama işlemi yanında dış alanda yemleme istasyonu, iç alanlarda ise canlı yakalama istasyonları kurulup kemirgen problemi gibi bir sorun ile karşı karşıya kalınmamalıdır.

Malatya site İlaçlama faaliyetleri yönetim ve sakinleri sayesinde hemen her yerde yapılmaktadır.

Evlerde sorun yaşanmaması için veya parkta, bahçede veya yürüyüş yapan site sakinlerinin herhangi bir böcek veya kemirgen ile ilgili bir ısırılma, panik veya daha büyük bir problem yaşamak ve yaşatmamak için ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır. Evlerde sorun yaşanması halinde ise ayrı uygulama gerektirir. Sağlık bakanlığı yönergelerinde bu gibi alanlarda her ay düzenli bir şekilde uygulama yapılması gerektiği ibaresi yer almaktadır. VAROL İLAÇLAMA olarak biz her türlü karşılaşılan veya karşılaşma ihtimali olan sorunu önceden tespit edip gerekli tüm tedbirleri alarak sorunsuz ve sağlıklı bir yaşam vaadi ile çalışıyoruz. Kalite tesadüf olabilecek bir durum değildir.

Bazı korsan ve kaldırım altı olarak tabir edilen sistem ile kendi başına veya bir başka yol ile zararlılar ile mücadele etme konusunda kendine görev edinmiş insanlar ile çalışmanın en büyük zararı önce sağlığınıza ve sonrada paranıza olacaktır ki bu son kaçınılmazdır. Bu gibi şahıslar ile verdiğimiz mücadelede en az sizde bizler kadar hassas davranış sergilemeniz’de fayda vardır.

Cafe ve Lokanta İlaçlama

Cafe ve lokantalarımız günlük besin ve dinlenme gibi ihtiyaçlarımızı karşılayabildiğimiz yegane yerlerdendir. Bizler öncelikle temizliğine , personelin karşılama sanatı’na ve böcek problemi olup olmadığına dikkat eder ve ona göre oturup yemek ve içeceklerimizi içmeye karar veririz. Hal böyle olunca’da biz Malatya İlaçlama olarak müşterilerimizin ve müşterilerinin rahat ve güvenli bir şekilde tüm ihtiyaçlarını karşılaya bilmeleri için böcek sorununa düzenli ziyaretlerimiz sayesinde tamamen tedavülden kaldıracak bir şekilde son vermekteyiz.

Böcek ve kemirgen gibi sorunlar nedeni ile bu tip iş yerlerimiz çok şikayet halinde ve sürekli bir çözüm üretme telaşı içindedirler. Biz ekip arkadaşlarımız ve en üstten en alt kadameye kadar tüm personellerimiz bu sorunları ortadan kaldırmak için hunharca çaba ve çalışma azmi göstermektedir.

Bir çok firma ile yeni tanışmaktayız, yeni tanıştığımız firmalardan genellikle duyduğumuz söylemler, uzun zamandır ilaçlama yaptırıyoruz fakat henüz sonuç alamadık bide sizi deneyelim gibi umutsuz ama bir o kadarda çaresiz bir şekilde sitemlerdir. Varol böcek ilaçlama olarak bizler ilk uygulamanın ardından müşterimize periyodik ziyaretler gerektiğini fakat bu ziyaretlerin gerçekleşmesi ve bir yol haritası çizilmesi için sizden gelicek olumlu dönüşün ardından gerçekleştire bileceğimizi söylemekteyiz. Akabinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş sağlayan müşterilerimiz biz sizinle devam etmek istiyoruz diyerek bize dönüş sağlamış olmaktadırlar. Kendimize olan güvenimizi kelime ile anlatmaktan ise işi yaparak bu düşünceyi karşı tarafa düşündüre bilmek için yola çıkmış bir firmayız. İştir firmanın aynası diyerek iş hayatımıza devam ediyoruz.

Fabrika ve Depo İlaçlama

Fabrika ve depo ilaçlama işlemleri alanın büyüklüğüne çalışan kişilerin alanı terketme ihtimallerinin olup olmaması gibi nedenler düşünülerek yapılması gereken bir uygulama türüdür. Fabrikalarımız insanlarımızın günlük ihtiyaçlarını, yaşamak için kazılması gereken belirli maddi gelirimizi sağladığımız ticaret haneleridir. Biz firmamız ve çalışma arkadaşlarımız ile insan sağlığı ve çalışanlarımızın daha güvenli bir ortamda üretime devam edebilmeleri için gerekli tüm ilaçlama uygulamaları titizlikle uygulamaktayız.

İlaçlama firmalarının sağlık bakanlığı onaylı olması sizin için büyük önem taşımaktadır. Kaldırım altı firmalar ile yapacağınız ilaçlama hiç bir sonuç vermeyeceği gibi çalışanlarımızın sağlığınıda tehdit altına almış olabilirsiniz. Peki bir ilaçlama firmasının sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığını nasıl anlarız diye soracak olursanız iletişime geçtiğiniz firmanın görüştüğünüz kişiden onay belgesi olup olmadığını sorun ve akabinde belgeyi görmek istediğinizi bildirin. Belgeyi göstermeyi bir şekilde red ediyorsa o firmanın onayı olmadığı çok basit bir şekilde anlaşılmış olacaktır.

Bu ufak ama önemli detayı gözden kaçırmamakta ve uygulamakta fayda vardır. Fabrika ve depo ilaçlamalarında belirli bir tekniği kullanarak yapılan uygulamaların kesin sonuç vereceği bilgisi katiyetle doğru bir bilgi değildir. Bunu şu basit örnekle size ispatlaya biliriz. Bizler hasta olduğumuzda doktorlara gider ve tedavi olmaya çalışırız. Fakat aynı hastalığa yakalanmış iki kişi arasında farklı yöntemler uygulandığına tanık oluruz. Çünkü bunun sebebi her kişinin tedaviye ayrı tepkiler vermesidir. Her ilaç veya her tedavi yöntemi herkesde aynı tepkiyi vermediği kanıtlanmış bir bilgidir. Peki nasıl bir analiz sonucu uygulama yapılması gerektiği konusunda kısaca bilgi vermek gerekirse şu şekilde sıralamakta fayda vardır.

Hakkımda malatyatemizlik

Ayrıca Kontrol Et

Malatya Bayan Temizlikçi

Malatya temizlik hizmeti mi almak istiyorsunuz? Öyle ise kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan en doğru …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBizi Arayın
WhatsApp chat