Anasayfa / Genel / Malatya Koltuk Yıkama

Malatya Koltuk Yıkama

Firmamız yıllardır konusuna işine hakim olarak koltuk yıkama işin ehli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.Koltuk yıkama, halı yıkama, halıfleks yıkama gibi çoğu hususta faaliyet göstermiştir.Steril temizlik olarak makul fiyat seçenekleriyle en kaliteli biçimde Malatya Yeşilyurt,Battalgazi Ve Tüm İlçeler İçin Koltuk Yıkama olarak sizi kaliteyle buluşturuyoruz.

Malatya Koltuk Yıkama olarak bir telefonla bize erişerek sahadaki personellerimiz ile işinizi profesyonel biçimde yapıyoruz.Güçlü leke menfaatici malzemeler ile kullandığımız ürünler sizin koltuk üzerinde biriken tiftik, yağ tabakası, kiri pası her şeyi en kusursuz biçimde temizleyip kirleri çıkarıyoruz.

Koltuğunuzun modeline biçimine göre kaliteli kir sökücü deterjanlar kimyasal olmayan bilhassa prosedürü gerçekleştiriyoruz.

Koltuk ve ya çek yatlarınızı yerinden kaldırmadan, sökmeden eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden yapıyoruz.Yaz mevsiminde 1 saat içinde , Kış mevsiminde 3-4 saat içinde koltuklarınız eski kuruluğa gelecektir.Malatya gibi kentlerde ev temizliği büyük problemdir.Evdeki koltuk ve halının temizliği gerçekten önemlidir.

Deri koltuklarda yıkama prosedürü yapılması tavsiye edilmez.Bunun yerine özel dezenfektanlar ile yüzeyel temizlik tavsiye ediyoruz.Bu sayede zararlı canlılar ve mikroorganizmalar da yok edilmiş olur.Malatya ucuz koltuk yıkama hizmeti sunmaktan sizlere mutluluk duyuyoruz

Hakkımda malatyatemizlik

Ayrıca Kontrol Et

Malatya Bayan Temizlikçi

Malatya temizlik hizmeti mi almak istiyorsunuz? Öyle ise kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan en doğru …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBizi Arayın
WhatsApp chat